اخبار پزشکی

تنگی واژن یا گشادی واژن مشخص کننده اینکه فـرد چندین بار رابطه جنسی داشته نیست!

 

تنگی واژن، موضوعی است که بسیار به آن پرداخته می شود و مطالب زیادی در مورد آن در سایت ها انتشار می یابد. بسیاری از مطالبی که در سایت های غیرپزشکی در مورد تنگی واژن می خوانید، پایه و اساس علمی ندارند. موضوعی که در ادامه در مورد تنگی واژن به آن اشاره می شود، ممکن است برای شما جدید و متفاوت باشد؛ اما واقعیت دارد:

 تنگی واژن یا گشادی واژن، مشخص کننده تعداد دفعاتی که شخص رابطه جنسی برقرار کرده است نیست؛ علاوه بر این، واژن بسیاری از خانم های جوان بعد از زایمان طیبیعی، دوباره به حالت قبل از زایمان بازمی گردد.

 

تعداد روابط جنسی شخص، تنگی واژن و گشادی واژن فاکتورهایی هستند که در بسیاری از خانم ها به یکدیگر وابسته نیستند. اگر احساس گشادی واژن دارید و این موضوع روی رابطه جنسی شما با همسرتان تأثیر دارد، نگران نباشید؛ خانم های بسیاری دچار این مشکل هستند. گشادی واژن با روش های مختلفی قابل درمان است؛ یکی از این روش ها لیزر مونالیزا است. جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا باعث ترمیم و بازسازی بافت دیواره واژن می شود.

خانم ها بعد از لیزر تنگ کردن واژن به روش لیزر مونالیزا، احساس لذت و رضایت بیشتری از رابطه جنسی با همسر خود پیدا می کنند. لیزر مونالیزا با تنگ کردن واژن و افزایش لوبریکاسیون (خیسی واژن) ، باعث ارگاسم بهتر و افزایش لذت جنسی خانم ها می شود. تنگی واژن باعث برخورد بهتر آلت تناسلی آقا با خانم می شود و در نتیجه تحریک پذیری و امکان ارگاسم در زوجین افزایش پیدا می کند. سازمان FDA نیز روش لیزر مونالیزا را برای درمان خشکی واژن تأیید کرده است.

زمان انتشار: (5 ماه قبل)