اخبار پزشکی

لابیـاپلاستی ( عمل لابيا مینور و ماژور)

 

لابیاپلاستی چیست هدف ازعمل جراحی لابیا یا لابیاپلاستی،کاهش سایز لابیا مینورمی باشد.جهت انجام عمل لابیاپلاستی انتخاب یک جراح حاذق که آموزش و مهارت های لازم جهت  انجام جراحی زیبایی دستگاه تناسلی زنان را دارا باشد ضروری است .

دکتر شهناز شايانفر متخصص زنان و فلوشيپ فوق تخصصى جراحيهاى زيبايى تناسلى زنان از انجمن زيبايي آمريكا با گذراندن دوره آموزشی در این زمینه، سابقه انجام هزاران عمل موفقیت آمیز در کارنامه درخشان خود دارند.

چه کسی کاندید انجام عمل لابیاپلاستی است؟

فرم ظاهری لابیا مینور ( لبه های اطراف واژن) در افراد مختلف متفاوت است . در بسیاری از موارد علت بزرگی لابیا مینور و عدم تقارن آنها مادر زادی و در برخی موارد بدلیل اختلالات هورمونی یا بارداری و یا خود ارضائی می باشند.

بیشتر خانم ها مایل به انجام عمل لابیا بدلایل زیبایی می باشند گرچه برخی افراد بدلیل داشتن علائمی نظیر:

احساس درد و ناراحتی حین مقاربت جنسی

ناراحتی حین انجام فعالیت های ورزشی یا با پوشیدن لباس های تنگ

انحراف و پخش جریان ادراری

بوی بد و مشکلات بهداشتی ناحیه تناسلی

تیرگی رنگ لابیا و عدم تقارن آنها

و بالا بردن اعتماد به نفس جهت انجام این عمل اقدام می کنند.

عمل لابیاپلاستی تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی می تواند انجام شده و حدودا" بین 30 تا 45 دقیقه طول کشیده وچنانچه با بی حسی انجام شود نیاز به همراه نداشته و فرد پس از نیم ساعت مرخص است. 

امروزه روش ارجح انجام عمل زیبایی لابیا ، انجام آن تحت بی حسی موضعی است که کاملا بدون درد بوده و در یک محیط کاملا خصوصی توسط خانم دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان انجام شده و از لحاظ هزینه نیز بسیار مناسب تر از بی هوشی می باشد. 

عوارض عمل لابیاپلاستی

انجام عمل لابیا توسط یک جراح ماهر و آشنا به جدیدترین تکنیک های جراحی روز دنیا هیچ عارضه ای نداشته و بهبودی پس از عمل بدلیل گردش خونی بالای این ناحیه بسیار سریع بوده و تمام بیماران 3 روز پس از عمل می توانند فعالیت های عادی خود را از سر گیرند.

درد مختصر محل عمل با مصرف مسکن های تجویزی پس از عمل جراحی کاملا" قابل کنترل است.

عمل لابیاپلاستی می تواند به تنهایی و یا همراه با عمل تنگ کردن واژن و تزریق چربی در لابیا ( به منظور برجسته سازی و رفع تیرگی رنگ لابیا)  و یا با کاهش سایز کلیتوریس - عمل کلیتورال هود ریداکشن ( در صورت تمایل) انجام شود . لابیاپلاستی با لیزر نیز توسط دکتر شهناز شایان فر انجام می شود،

گالری عکس های قبل و بعد از عمل لابیا پلاستی جهت مشاهده در مطب موجود است.

هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران 

جهت اطلاع از هزينه عمل  لابیا پلاستی مي توانيد با تلفن مطب: ٨٨٠٣٠٦٩٧ - ٨٨٠٥٧٨٧٥  از ساعات 14.30 الی 20 از شنبه الی چهارشنبه تماس حاصل نمایید.

زمان انتشار: (6 ماه قبل)