شماره صفحه: 1 از 64
فاصله گذاری مناسب پس از سقط
در مورد فاصله گذاری مناسب پس از یک بارداری با تولد زنده جای بحثی نیست و بیشتر مطالعات فاصله گذاری حداقل هجده ماهه را توصیه می­کنند و حاملگی کمتر از هجده ماه را همراه با افزایش ریسک مادری و جنینی می­دانند. پس از سقط بیشتر پزشکان فاصله گذاری سه ماهه و بعضی هم حداقل شش ماه انتظار را توصیه می­کنند. لیکن مطالعات جدید از این توصیه ها پشتیبانی نمی­کند.
مزایای لیــزر مونالیــزا تــاچ
افرادی که برای جوانسازی و زیبا سازی ناحیه تناسلی خود از لیزر مونالیزا تاچ استفاده کرده اند در اکثر موارد بدلیل بهبود فرم واژن و جوانسازی ناحیه تناسلی از روابط جنسی و ارگاسم بهتری برخوردار می شوند و همچنین اعتماد بنفس آن ها افزایش می یابد.
5 مـراقبت مهم قبل از بارداری
برای جلوگیری از بعضی بیماری های مغز و ستون فقرات، روزانه بین 400 تا 800 میکروگرم (0.4 تا 0.8 میلی گرم) فولیک اسید مصرف کنید. این کار را از 3 ماه قبل از بارداری شروع کنید. شما می توانید فولیک اسید را از طریق مصرف بعضی از غذاها دریافت کنید. اما دریافت همه میزان فولیک اسید لازم از طریق مواد غذایی کار دشواری است.....
چرا نازاها چند قلو به دنیا می آورند؟
دوقلو زایی در افراد نابارور می تواند علت های مختلف داشته باشد که در ادامه به این علت ها اشاره میشود:
جراحی لاپاراسکوپی در درمان اندومتریوز
اندومتر داخلی‌ترین لایه پوشاننده رحم است، جایی که تخمک بارور شده در روزهای اول بارداری لانه‌گزینی می‌کند. لایه اندومتر بطور معمول در هر چرخه قاعدگی در صورت عدم باروری تخمک فرو می‌ریزد که منجر به خونریزی قاعدگی می‌شود. اندومتریوز شرایطی است که در آن لایه اندومتر رحم شروع به رشد در خارج از رحم می‌کند.
لابیـاپلاستی ( عمل لابيا مینور و ماژور)
لابیاپلاستی چیست هدف ازعمل جراحی لابیا یا لابیاپلاستی،کاهش سایز لابیا مینورمی باشد.جهت انجام عمل لابیاپلاستی انتخاب یک جراح حاذق که آموزش و مهارت های لازم جهت انجام جراحی زیبایی دستگاه تناسلی زنان را دارا باشد ضروری است .
سوزش سر دل در دوران حاملگی
سوزش سر دل یک مشکل شایع در میان زنان باردار در سه ماهه سوم بارداری آن ها می باشد. زیرا در آن زمان رحم در حال رشد، بر روده و معده فشار وارد می کند و محتویات معده را به سمت بالا و درون مری هدایت می کند.
علل سردمزاجی در دوران یائسگی
پیش از یائسگی، میزان میل جنسی درست قبل و بعد از تخمک گذاری به اوج می‌رسد. اما با توقف عادات ماهیانه و تخمک‌گذاری، آن دوره‌های اوج‌گیری میل جنسی نیز ناپدید می‌شوند. کاهش تولید استروژن نیز بدین معناست که میزان جریان خود در واژن کمتر است و واژن خشک است و به همین خاطر در هنگام دخول در رابطه جنسی احساس درد خواهید داشت.
رفع استریاها یا ترک های پوستی با لیزر
عوامل مختلفی سبب ایجاد شدن ترکهای پوستی هستند اما مهم ترین علت ایجاد آنها در اثر نازک شدن لایه اپیدرم و لایه درم پوست که در اغلب موارد به شکل بریدگی ظاهر می شوند و معمولا در نواحی باسن ، شکم ، ران ف سینه ها ایجاد می شوند .
جوان سازی واژن با روش نوین غیر جراحی
لیزر مونالیزا یک سیستم لیزری غیر جراحی است. در این روش، لیزر Co2 به صورت پالس‌های بسیار کوچکی به سطح واژن (لایه اپی‌تلیال) و عمق آن (لایه لامینا پروپریا) برای تحریک مخاط و بافت واژن تابانده می‌شود. این روش در زمانی بسیار کوتاه انجام می‌شود و حداکثر 15 دقیقه طول می‌کشد.
شماره صفحه: 1 از 64